Description
This quick and easy snack is perfect for any occasion. Even picky eaters will enjoy these.
- Count Per Pound N/A
- Portion / Packet Weight N/A
- Box Weight in Kilograms N/A
This quick and easy snack is perfect for any occasion. Even picky eaters will enjoy these.
| Weight | 4 lbs |
|---|

4lbs $115.00
Price per pound $28.75
Price per kg $63.38

4lbs $90.00
Price per pound $22.50
Price per kg $49.60

4lbs $120.00
Price per pound $30.00
Price per kg $66.14

4lbs $140.00
Price per pound $35.00
Price per kg $77.16
Lac Ste. Anne County
Reviews
There are no reviews yet.